Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Adwentu – Gaudete

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela adwentu – Gaudete 2023

 

1.     Kończymy rekolekcje adwentowe. W świecie, w którym dostrzegamy tyle zła, złośliwości czy zwyczajnej głupoty, dobrze móc zanurzyć się w bożą czystość i doznać mocy Ducha, aby się nie pogubić. Dziękujemy ojcu Piotrowi, że pozwolił Bogu przez siebie działać. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli się naprawdę i dobro.

2.     Zapraszamy wszystkich na Msze Święte roratnie – codziennie o godz. 6.30; 6.10 Nowenna do Bożego Narodzenia.

3.     W zakrystii do nabycia Świece „Caritas”  – wigilijne dzieło pomocy dzieciom.

4.     Jutro od godz. 8.00 odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. Prosimy o przygotowanie się do przedświątecznej spowiedzi oraz sakramentu Namaszczenia Chorych.

5.     W najbliższą środę od godz. 18.00 prosimy i zapraszamy do ubierania szopki i strojenia naszej świątyni na święta.

6.     Dziękujemy za ofiary na wywóz śmieci z cmentarza – z Wymysłowa 150 zł.

7.     Dziś mamy okazję włączyć się w akcję charytatywną na rzecz hospicjum w Busku- Zdroju, zorganizowaną przez nasz Samorząd Szkolny i harcerzy. Po Mszach Świętych będzie można złożyć ofiarę do puszek.

8.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty oraz środki czystości 230 zł mieszkańcom Jastrzębnik i Wymysłowa. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy mieszkańców Niewiatrowic.

9.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia: błogosławieństwa i zdrowia.