Ogłoszenia Duszpasterskie – III niedziela adwentu – Gaudete!

1.     Zapraszamy wszystkich Parafian na codzienne roraty o godz. 6.30, które poprzedzają śpiewane o 6.10 godzinki. Dobro rodzi się w trudzie – nie bójmy się błogosławionego trudu i nie schodźmy na drogę łatwizny i roszczeń.

2.     Bardzo prosimy o dar choinek do naszego kościoła. Tych, który będą chcieli je ofiarować prosimy o informację do następnej niedzieli. Również prosimy o zgłoszenia panów, którzy pomogą je nam obstalować i umieścić w świątyni. Tę pracę planujemy na wtorek 20 grudnia. 

3.     W zakrystii są do nabycia świece „Caritas” i kalendarze misyjne diecezji kieleckiej w cenie 10 zł.

4.     Nieustannie prosimy o zgłaszanie w zakrystii chorych i starszych, których nawiedzimy z posługą sakramentalną przed świętami w środę 21 grudnia od godz. 8.30. oprócz tych, do których chodzimy regularnie.

5.     W piątek 16 o godz. 18.00 wyjazd na czuwanie modlitewne do Imbramowic. Zapisy w zakrystii.

6.     Dziękujemy za ofiarę 1000 zł na położenie kostki na cmentarzu.

7.     Serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty 230 zł, oraz środków czystości Mieszkańcom Działoszyc z ulicy Piłsudzkiego. W najbliższy piątek na godz. 18:30 zapraszamy mieszkańców Działoszyc: Placu Partyzantów i ul. Moniuszki.

8.     Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, Parafianom i Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.