Ogłoszenia Duszpasterskie – II niedziela zwykła 2021

1.      Druga niedziela zwykła. Zakończył się już okres Bożego Narodzenia, ale ciągle towarzyszy nam dekoracja bożonarodzeniowa oraz śpiew kolęd. Jest to możliwe na mocy przywileju papieskiego aż do 2 lutego – święta Ofiarowania Pańskiego.

2.      Taca gospodarcza ostatniej niedzieli wyniosła 2113 zł 38 gr. Serdecznie dziękujemy za ofiarność.

3.      W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek przed kościołem wesprzemy poszkodowanych w trzęsieniu ziemi mieszkańców Chorwacji.

4.      Dziękujemy z całego serca Panom, którzy pomagali przy pielęgnacji drzew przy kościele. Byli to: Marcin Rusnak, Piotr Niedzielski, Andrzej Kołpak, Jan Zachariasz i Stanisław Zmarlak.

5.      W tym tygodniu z racji Wizyty Duszpasterskiej zapraszamy na Msze Święte do naszej świątyni o godz. 17.00: w poniedziałek Mieszkańców Niewiatrowic, we wtorek Mieszkańców Pierocic, w środę Mieszkańców Szczotkowic i Słupowa, w czwartek Mieszkańców Działoszyc: Młody Orzeł, Szkolna, Zakościelna, w piątek Mieszkańców Działoszyc: Pińczowska, Adrianowicza, Chałupki.

6.      Dziękujemy z całego serca za ofiary złożone na renowację obrazu Matki Bożej Działoszyckiej i inne prace w naszej parafii przy okazji spotkań kolędowych w naszej świątyni.

7.      W każdą niedzielę o godz. 15.00 w salce na plebanii spotkanie grupy AA.

8.      Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom ulic Pińczowskiej i Adrianowicza i ofiarę na kwiaty z …… zł. W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy Mieszkańców z ulic: Szkolnej i Zakościelnej.

9.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

·         we wtorek 19 stycznia wspomnienie obowiązkowe św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

·         w czwartek 21 stycznia wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

10.  Jubilatom, Solenizantom, Parafianom oraz Gościom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.