Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela zwykła 2020 r.

 

1.      Druga niedziela okresu zwykłego. Powoli kończymy wizytę duszpasterską. Z całego serca dziękujemy za miłe, gościnne przyjęcie w waszych domach. Dziękujemy również za wsparcie finansowe naszych wspólnych działań gospodarczych. W tym roku chcemy spłacić do końca ołtarz Matki Bożej, remont organów i zegar na wieży kościelnej. Ufam, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu uda się te plany doprowadzić do końca.

2.      Serdecznie dziękujemy Rodzicom Ministrantów za przygotowanie spotkania opłatkowego. Zdajemy sobie sprawę z ogromnego trudu i poświęcenia, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni. Dziękujemy również ministrantom, którzy mieli odwagę i chęć przyjść. To piękne świadectwo bycia wspólnotą ministrancką, która ceni braterstwo.

3.      Serdecznie dziękujemy za ostatnią tacę gospodarczą, która wyniosła 2390 zł.

4.      Porządek wizyty duszpasterskiej na ten tydzień: w poniedziałek od godz. 15.00 ulice Krakowska i Krasickiego – ks. Andrzej i ks. Grzegorz, we wtorek od godz. 15.00 ul. Ogrodowa – ks. Andrzej i ks. Grzegorz, w środę od godz. 15.00 Młody Orzeł – ks. Andrzej i ks. Grzegorz.

5.      W przyszłą niedzielę 26 stycznia po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie z Radą Parafialną.

6.      Dziękujemy za składane ofiary na ołtarz i obraz MB Różańcowej oraz zegar.

7.       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku „Niedziela” wiele ciekawych artykułów. Prasa na stoliku w kaplicy św. Anny.

8.       Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Pierocic od nr 1 do 19 oraz za ofiarę na kościół 250 zł. W sobotę na godzinę 8.00 zapraszamy mieszkańców Pierocic z domów od nr 20 do 36.

9.       Jubilatom, solenizantom i wszystkim Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.

·         16 czerwca o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza Święta za ś.p. Zofię Urbańską – od Mieszkańców Niewiatrowic