Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu 2024

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu

 

1.     Przez cały Wielki Post będziemy zbierać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Możemy je składać do koszyczka przy ołtarzu, bądź osobiście w zakrystii.

2.     Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

– w piątki Drogi Krzyżowe – o 15.30 dla dzieci, o 16.30 dla młodzieży i dorosłych;

– w niedziele o godzinie 15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem.

3.     Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w terminie 1-3 marca. Spowiedź – w dniu 2 marca (sobota). Poprowadzi je ks. Artur Skrzypek, wikariusz biskupi do spraw małżeństw i rodzin. Szczegółowy plan rekolekcji do zabrania spod chóru i ze stolika w kaplicy św. Anny.

4.     Zgodnie ze zwyczajem, chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy bliżej Świąt Wielkanocnych.

5.     Zapraszamy na XXIII czuwanie rolników diecezji kieleckiej, które odbędzie się na Jasnej Górze z 4 na 5 marca tego roku. Zapisy w zakrystii, lub telefonicznie do 1 marca. Wyjazd spod studni ok godz. 13:00, powrót nad ranem.

6.     Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za dwa dni prac porządkowych na naszym cmentarzu.

7.     Bardzo dziękujemy za posprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty i środki czystości 240 zł mieszkańcom ulic Szkolnej i Zakościelnej. W najbliższy piątek na godzinę 18.30 zapraszamy mieszkańców ulicy Piłsudskiego.

8.     Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa
i zdrowia.