Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela Wielkiego Postu 2020

1.      Druga Niedziela Wielkiego Postu. Szybkimi krokami przybliżamy się do Misji Świętych w naszej parafii. Polecamy ten czas gorącej modlitwie. Żywimy głęboką nadzieję, że będzie to czas przebudzenia i odnowy całej Parafii. Każdy niech się przejmie tą sprawą i sam stanie się misjonarzem w środowisku domowym, rodzinnym i sąsiedzkim. Przy wyjściu z Kościoła można zabrać folder z programem Misji Świętych w naszej parafii.

2.      Trwają intensywne prace przy organach, tak by mogły już funkcjonować w czasie Misji Parafialnych.

3.      Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu do puszek na działalność Miechowskiego Hospicjum. Dzisiaj ofiarami do puszek wesprzemy Rodzinę z Iżykowic pokrzywdzoną w pożarze. Taca z przyszłej niedzieli na cele gospodarcze.

4.      W każdą niedzielę o godz. 17.00 w salce na plebani odbywają się spotkania grupy AA.

5.      W piątek 13 marca o godz. 18.00 w salce na plebani spotkanie Kręgu Biblijnego.

6.      W niedzielę 22 marca o godz. 18.00 odbędzie się Dekanalna Droga Krzyżowa z Działoszyc do Wolicy. Już dzisiaj prosimy o takie rozplanowanie czasu, by wziąć w tym wydarzeniu udział.

7.      Zakład Kominiarski informuje, że w dniach od 9 – go do 12 – go marca odwiedzi nasze domy.

8.       Dziękujemy za składane ofiary na remont organów oraz zegar.

9.       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku „Niedziela” wiele ciekawych artykułów. Prasa na stoliku w kaplicy św. Anny.

10.   Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Młodego Orła z bloku nr 1 oraz za ofiarę na kościół ….. zł. W sobotę na godzinę 8.00 zapraszamy mieszkańców Młodego Orła z bloku A.

11.   Wszystkim Paniom z racji Dnia Kobiet, jubilatom, solenizantom oraz wszystkim Parafianom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.